PL
Uslugi
Realizacji
Kariera
Kontakt
Nasze Usługi
Oferujemy Państwu
Domy wiejskie, budynki prefabrykowane, niskie, budynki administracyjne, publiczne i komercyjne. Wykonujemy wszelkie prace ogólnobudowlane: wylewanie fundamentów, stawianie ścian (w technologii szkieletowej, monolitycznej, z drewna, cegieł, bloczków), układanie stropów, krycie dachów, wykończenie elewacji;
Budowa
Przeprowadza się je na budynkach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz obiektach służby zdrowia. Prace te obejmują rozbiórkę budynków gospodarczych, letnich kuchni, całkowitą zmianę wyglądu domu, uzupełnienie poddaszy, montaż dodatkowych otworów okiennych i drzwiowych oraz ukrycie niepotrzebnych, a także wykonanie nowych pomieszczeń i konstrukcji. Ponadto mogą zostać zainstalowane nowe systemy i komunikacja, rurociągi, przewody elektryczne, doprowadzenie gazu, wentylacja.
Rekonstrukcja
Projekt realizowany jest dla biur, centrów handlowych, centrów biznesowych, obiektów medycznych, kompleksów mieszkalnych i osiedli domków. Po ustaleniu miejsca przeznaczenia rozpoczyna się przygotowanie mieszkania do remontu. Proces ten polega na oczyszczeniu powierzchni i przygotowaniu ich do prac wykończeniowych. W tej fazie czyszczony jest sufit, ściany i podłoga.
Remonty i renowacje
Nietypowe pracy, finalne zakończenia, sprzątania, przeróbki, prace których obliczenie jest ciężkie lub nie możliwe. - Not typical work, final work, cleaning, rehash, work which is hard or impossible to count.
Prace na godziny
Firma może pracować jako generalny wykonawca, zapewniając wszystkie prace na miejscu. Możliwe jest podwykonawstwo lub pojedyncze prace.
7
Lat na rynku
1500+
Obiekty budowlane
Zaletą naszej firmy jest to, że zajmujemy się każdym możliwym procesem budowlanym i remontowym. Portfolio budowlane naszej firmy jest godne szacunku. Nasza nienaganna reputacja sprawiła, że zaufały nam setki największych klientów. Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną w Polsce. Jakość i szybkość budowy to główny argument, dla którego inwestorzy wybierają nas do budowy i remontu swoich obiektów.
Przykładowe realizacji
PepsiCo
ŁKS
Royal Tulip
Biedronka
Metro
Wave
Przykładowe realizacji
ŁKS
Royal Tulip
Biedronka
Metro
Wave
PepsiCo
Zapraszamy do kontaktu
Kariera
Copyright © Komanda
Made on
Tilda