Nasze Usługi

Oferujemy Państwu

Budowa

Domy wiejskie, budynki prefabrykowane, niskie, budynki administracyjne, publiczne i komercyjne. Wykonujemy wszelkie prace ogólnobudowlane: wylewanie fundamentów, stawianie ścian (w technologii szkieletowej, monolitycznej, z drewna, cegieł, bloczków), układanie stropów, krycie dachów, wykończenie elewacji;

Remonty i renowacje

Projekt realizowany jest dla biur, centrów handlowych, centrów biznesowych, obiektów medycznych, kompleksów mieszkalnych i osiedli domków. Po ustaleniu miejsca przeznaczenia rozpoczyna się przygotowanie mieszkania do remontu. Proces ten polega na oczyszczeniu powierzchni i przygotowaniu ich do prac wykończeniowych. W tej fazie czyszczony jest sufit, ściany i podłoga.

Rekonstrukcja

Przeprowadza się je na budynkach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, przemysłowych oraz obiektach służby zdrowia. Prace te obejmują rozbiórkę budynków gospodarczych, letnich kuchni, całkowitą zmianę wyglądu domu, uzupełnienie poddaszy, montaż dodatkowych otworów okiennych i drzwiowych oraz ukrycie niepotrzebnych, a także wykonanie nowych pomieszczeń i konstrukcji. Ponadto mogą zostać zainstalowane nowe systemy i komunikacja, rurociągi, przewody elektryczne, doprowadzenie gazu, wentylacja.

Prace na godziny

Nietypowe pracy, finalne zakończenia, sprzątania, przeróbki, prace których obliczenie jest ciężkie lub nie możliwe. - Not typical work, final work, cleaning, rehash, work which is hard or impossible to count.

Firma może pracować jako generalny wykonawca, zapewniając wszystkie prace na miejscu. Możliwe jest podwykonawstwo lub pojedyncze prace.
7
Lat na rynku
1500+
Obiekty budowlane

Zaletą naszej firmy jest to, że zajmujemy się każdym możliwym procesem budowlanym i remontowym. Portfolio budowlane naszej firmy jest godne szacunku. Nasza nienaganna reputacja sprawiła, że zaufały nam setki największych klientów. Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną w Polsce. Jakość i szybkość budowy to główny argument, dla którego inwestorzy wybierają nas do budowy i remontu swoich obiektów.

Przykładowe realizacje